člen Českého hnutí speciálních olympiád


o Speciální olympiádě

(upraveno a zkráceno)

přátelský plavecký turnaj na Slávii 2012 - aneb Plaváček v akci:

pátek, 22. 6. 2012

Sešli jsme se v hale plaveckého bazénu na Kubánském náměstí. Po registraci soutěžících jsme se poměřili své síly v přátelském plaveckém turnaji.
Každý plavec získal sladkou odměnu za odvedený výkon.

Z celého přátelského turnaje jsem měl příjemný pocit,neboť zde zavládla příjemná atmosféra sportovního napětí až do samotného konce turnaje.
Po závodech jsme se rozešli každý do svých domovů, abychom nabrali síly na zítřejší mač - Speciální olympiádu České republiky 2012.
 

Speciální olympiáda 2012 - aneb Plaváček vítězí

sobota, 23. 6. 2012

Sešli jsme se opět v hale plaveckého bazénu na Slávii. Na začátku plaveckého turnaje proběhlo slavnostní zahájení, kterého se s radostí ujala paní rozhodčí Boubínová, která měla celý turnaj na starosti. Hned po slavnostním zahájeni začaly podle stanoveného rozpisu rozplavby. Šlo do tuhého - každý z plavců se snažil v rozplavbách i ve finále jednotlivých disciplín ze všech svých sil... které občas docházely, ale plavci to nevzdali a bojovali  až do konce. Jen ten,kdo podal ten nejlepší plavecký výkon, se mohl postavit na stupínek vítězů a byla mu slavnostně předána medaile.


Za celý náš sportovní klub PLAVÁČEK bych moc rád poděkoval nejen paní Boubínové, která vedla celý plavecký turnaj, naší trenérce Hance a všem ostatním, kdo se zapojili a pomáhají při organizování takových akcí.

Marco Švíha